cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
logo cestovni-ruch.cz

 Databáze dodavatelů
 Reality v CR
 Hotelnictví
 Cestovní kanceláře
 Pohostinství
 Lázeňství
 Hoteloví podvodníci
 Informační zdroje
 Zákony a vyhlášky
 Evropská unie
 Letecká doprava
 Výstavy a veletrhy
 Vzdělávání
 Statistika
 Kategorizace
 Diskuzní fóra
 Reklama a kontakt
 
RSS 2.0.
Partneři serveru:
COT Business
Agentura CzechTourism

Jan Halíř - jednička v hotelovém poradenství


·10.12.2019 | Hotel Solutions
·12.12.2019 | Josef Ryljak | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat

Poslat emailem Poslat e-mailem  Komentovat
Příspěvek od Hotel Solutions z 10.12.2019

Plánujete si otevřít hotel, ale jste v oboru nováčky? Nebo již provozujete hotel či penzion, ale tržby nejsou uspokojivé? Nevadí! Máme pro Vás odborníka, který se věnuje hotelům řadu let a přesně ví, které obchodní aktivity jsou potřeba v hotelu nastavit, aby prosperoval a nejen majitel, ale i hosté byli spokojeni!


Jan Halíř je zakladatelem společnosti Hotel Solutions, která se zaměřuje na hotelový marketing, díky němuž zvyšuje prodeje, obsazenost a efektivně nastavuje provoz hotelu. Pokud jsou Vám pojmy jako PPC, SEO či online kampaňcizí a doposud jste si mysleli, že s hotelem nemají nic společného, jste na správné adrese. Jan Halíř a jeho tým rádi pomohou a rozhýbou všechny důležité procesy ve Vašem hotelu!


Hledáte-li pouze inspiraci nebo praktickou radu, navštivte Honzův blog janhalir.com, kde můžete studovat návody a získané know-how v jednotlivých článcích. Dočtete se zde například jak získat více firemní klientely, jaké zvolit prodejní kanály nebo jak propagovat restauraci a mnoho dalšího. V sekci ke stažení jsou pak pro Vás připravené vzory potřebných dokumentů, bez kterých se v hotelnictví neobejdete.


Rádi byste se dozvěděli více informací, zúčastněte se jednoho z Honzova školení.Budete odcházet nabití energií, nápady a naučíte se myslet marketingově!


Pokud prozatím hotel nemáte a přemýšlíte o výhodné investici, tak i s tímto si Jan Halíř ví rady. Již mnoho let se totiž mimo jiné věnuje prodeji a pronájmu hotelů zejména v Praze. Pro více informací doporučujeme navštívit webové stránky Hotel Invest a s výběrem objektu můžete začít okamžitě!


© 1999-2018 Hotel Fontána, s.r.o. - Ubytování Svitavy.
Kontaktní e-mail info@cestovni-ruch.cz. Informace a pravidla Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno vyjma odborných prací pro školní či vědecké účely v případě, že budou respektována pravidla citace a uvedení zdroje.