cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
logo cestovni-ruch.cz

 Databáze dodavatelů
 Reality v CR
 Hotelnictví
 Cestovní kanceláře
 Pohostinství
 Lázeňství
 Hoteloví podvodníci
 Informační zdroje
 Zákony a vyhlášky
 Evropská unie
 Letecká doprava
 Výstavy a veletrhy
 Vzdělávání
 Statistika
 Kategorizace
 Diskuzní fóra
 Reklama a kontakt
 
RSS 2.0.
Partneři serveru:
COT Business
Agentura CzechTourism

Upozornění na Penzion Harmonie Chodov u K.Varů


·24.01.2011 | Lukas | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat
·19.01.2011 | Vít Pechanec | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat
·20.01.2011 | Jiří Matějka

Poslat emailem Poslat e-mailem  Komentovat
Příspěvek od Jiří Matějka z 20.01.2011

Nedivte se reakce ubytovacího zařízení - takovýchto nabídek zprostředkovatelů ubytování se od června minulého roku vyrojilo - v našem případě - asi necelých 60. Každý by rád jen seděl u počítače a inkasoval peníze.Každé ubytovací zařízení - pokud není zcela nové - má již vybudovanou svojí klientelu a noví zájemci o ubytování, si na seriozních portálech najdou možnosti kde se rekreovat - takové portály by stačili pro českou republiku d v a - a ne aby jich bylo stovky - dnes by každý rád podnikal ale pokud možno bez práce a nákladů a parazitoval na těch, kteří tu fyzickou práci musí dělat. Zkuste podnikat v něčem co přinese nějaký užitek všem a ne jen dělat mezič lánek.

Matějka Jiří______________________________________________________________
> Od: diskuse@cestovni-ruch.cz
> Komu:
> Datum: 19.01.2011 18:52
> Předmět: =?windows-1250?Q?Upozorn=ECn=ED na Penzion Har?= =?windows-1250?Q?monie Chodov u K.Var=F9 (17?= ^3746^7460)
>
-------------------------> doporučujeme <-----------------------------
Zapojte se do projektu celostátního online rezervačního systému ubytovacích služeb turistického portálu CZeCOT.com. Bez registračních a paušálních poplatků! Více na www.spoluprace.hotel.czecot.com .
----------------------------------------------------------------------
Příspěvek přidán v 19.01.2011-18:50
Příspěvek zadal uživatel "Vít Pechanec", email: info@czecot.com
Příspěvek do fóra "Hoteloví podvodníci a ničitelé"
Příspěvek na téma "Téma: Upozornění na Penzion Harmonie Chodov u K.Varů; "
Text příspěvku:

Chtěli bychom důrazně upozornit všechny cestovní kanceláře, turistické portály a jiné zprostředkovatele před neseriózním chování Penzionu Harmonie Chodov u K.Varů.
Z portálu CZeCOT.cz jsme jim zprostředkovali rezervaci v hodnotě cca 11 tis. Kč za příslib zaplacení 10% provize. Pobyt byl odbydlen a když mělo přijít na zaplacení provize, obdrželi jsme tuto odpověď:

"Vaše parazitování na jiných firmách,které tvoří zisk je neseriozní.Nejlepší reklama je stálý a spokojený zákazník.Ostaní portály nám k našemu podnikání nijak nepomohou.P. Barnáš"

Více komentáře patrně netřeba...
-----------------------> jak odhlásit odběr<--------------------------
Toto není nevyžádaná zpráva. Pro odhlášení či změny nastavení příjmu navštivte stránku www.cestovni-ruch.cz/odberateladmin, kde můžete odhlásit odběr z tohoto fóra, přihlásit jiná diskuzní fóra či změnit diakritiku zasílaných příspěvků. Odběr je možné zcela zrušit zasláním odpovědi s předmětem zprávy UNSUBSCRIBE.

-------------------------> jak reagovat <-----------------------------
V případě, že na příspěvek chcete reagovat, odpovězte na něj pomocí tlačítka Odpovědět či Reply. Neměňte subject/předmět ani adresáta, formát zprávy by měl být čistý text (ne HTML). Text, který nechcete vložit (hlavičky, toto upozornění apod.) smažte - vloží se to, co je v těle zprávy. Vaše zpráva se automaticky zařadí do příslušného diskuzního fóra a rozešle všem odběratelům příspěvků z tohoto fóra (a také Vám).

© 1999-2018 Hotel Fontána, s.r.o. - Ubytování Svitavy.
Kontaktní e-mail info@cestovni-ruch.cz. Informace a pravidla Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno vyjma odborných prací pro školní či vědecké účely v případě, že budou respektována pravidla citace a uvedení zdroje.