cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
logo cestovni-ruch.cz

 Databáze dodavatelů
 Reality v CR
 Hotelnictví
 Cestovní kanceláře
 Pohostinství
 Lázeňství
 Hoteloví podvodníci
 Informační zdroje
 Zákony a vyhlášky
 Evropská unie
 Letecká doprava
 Výstavy a veletrhy
 Vzdělávání
 Statistika
 Kategorizace
 Diskuzní fóra
 Reklama a kontakt
 
RSS 2.0.
Partneři serveru:
COT Business
Agentura CzechTourism

Podvodník František Opava


·05.11.2009 | Jana Drbohlavová
·06.11.2009 | Baroko | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat
·06.11.2009 | Hotel WhiteHouse | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat

Poslat emailem Poslat e-mailem  Komentovat
Příspěvek od Jana Drbohlavová z 05.11.2009

Chtěla bych Vás informovat o podvodníkovi, který vystupoval pod jménem František Opava z Valašského Meziříčí (do karty vyplnil datum narození 5.5.1959). Dotyčný byl velmi komunikativní, střední, silnější postavy, ve věku cca 55 let. Je možné, že tento člověk zneužil i Vašich hotelových služeb a že nyní si užívá hotelového pohodlí i na Vašem hotelu…

Dne 24.10.2009 jsem výše jmenovaného pána potkala na hotelu William, Hellichova 5, Praha 1. Pán se dotazoval na ubytování. Z důvodu plné obsazenosti, jsem osobně klientovi telefonicky rezervovala pokoj na hotelu Crystal Palace, v Malé Štěpánské, Praha 2 a to v termínu od 25.- 27.10. 2009.

V neděli 25.10. 2009 v odpoledních hodinách se pan Opava dostavil na recepci hotelu Crystal Palace, Malá Štěpánská, Praha 2. Zde údajně vystupoval jako můj dobrý známý, kdy použil i zdrobněle mé křestní jméno. Recepční byl natolik zaskočen klientovým chováním, že nakonec zapomněl na vyžádání předplatby či garance kreditní karty. Klient se po dvou dnech v tichosti sbalil a nepozorovaně zmizel, samozřejmě poté co stihl zkonzumovat i celý obsah minibaru.

Domnívám se, že výše zmíněný nezneužil služeb hotelů poprvé, že je to způsob jeho života, takže lze předpokládat, že ve zneužívání služeb jiných hotelů i nadále pokračuje. Pokud by někdo tohoto pána poznal, budu vděčná za jakoukoliv informaci. Přikládám foto, které může pomoci při jeho identitě. Tímto dopisem bych Vás ráda varovala před podobným druhem podvodníků, jejichž styl se začíná bohužel rozšiřovat. Ze situace, kdy policie zastává názor, že v dané věci jde pouze o občansko-právní spor, nezbývá než takovéto podvodníky dohledat a zjistit vlastními silami, společným postupem a předejít tak dalším škodám.

Poznámka: Policie danou osobu dle sdělených osobních údajů prohlásila za člověka, který neexistuje.

Fotografie:
http://www.cestovni-ruch.cz/podvod/zdroje/opava1.jpg
http://www.cestovni-ruch.cz/podvod/zdroje/opava2.jpg

Předem děkuji za jakékoliv možné informace a případnou pomoc.

S pozdravem


Jana Drbohlavová
Ředitelka hotelu

EuroAgentur Hotel Crystal Palace
Malá Štěpánská 17, 120 00 Praha
T: +420 221 961 111
F: +420 221 961 888
hd@crystalpalace.euroagentur.cz
www.euroagentur.cz

© 1999-2018 Hotel Fontána, s.r.o. - Ubytování Svitavy.
Kontaktní e-mail info@cestovni-ruch.cz. Informace a pravidla Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno vyjma odborných prací pro školní či vědecké účely v případě, že budou respektována pravidla citace a uvedení zdroje.