cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
logo cestovni-ruch.cz

 Databáze dodavatelů
 Reality v CR
 Hotelnictví
 Cestovní kanceláře
 Pohostinství
 Lázeňství
 Hoteloví podvodníci
 Informační zdroje
 Zákony a vyhlášky
 Evropská unie
 Letecká doprava
 Výstavy a veletrhy
 Vzdělávání
 Statistika
 Kategorizace
 Diskuzní fóra
 Reklama a kontakt
 
RSS 2.0.
Partneři serveru:
COT Business
Agentura CzechTourism

Databanka hotelových podvodníků dostupná také v hotelových systémech smartHOTEL a smartPENSION


·23.01.2008 | Vít Pechanec

Poslat emailem Poslat e-mailem  Komentovat
Příspěvek od Vít Pechanec z 23.01.2008

Provozovatelé ubytovacích zařízení využívající hotelový systém smartHOTEL a smartPENSION mají nově databanku hotelových podvodníků dostupnou přímo v jejich recepčních systémech Databanka se denně aktualizuje z originálního zdroje, takže nejen na webové stránce www.cestovni-ruch.cz/podvod , ale i v samotném hotelovém programu mají uživatelé neustále aktuální údaje o všech podezřelých osobách. To umožní automatickou kontrolu při registraci hosta do databáze a porovnání jména a data narození s údaji v databance hotelových podvodníků a zamezí případné finanční ztrátě v souvislosti s poskytnutím služeb ubytovacího zařízení hotelovému podvodníkovi, tedy osobě, která opustí hotel bez zaplacení či zcizí nebo poškodí část jejího zařízení.

Aktuálně je v databance registrováno 290 záznamů odpovídající 230 osobám. Tyto záznamy v průběhu několika posledních let zadalo více jak 180 provozovatelů ubytovacích zařízení. Mezi záznamy jsou i tzv. podvodní zaměstnanci, kteří škodu způsobili svému zaměstnavateli, např. zcizili část vybavení provozovny či si odnesli denní tržbu.

Vzájemná spolupráce odborně-profesního serveru www.cestovni-ruch.cz, který je provozovatelem této databanky, a výrobcem hotelového software smartHOTEL, s.r.o. má za cíl více ochránit provozovatele ubytovacích zařízení a zabránit zbytečným ztrátám v jejich provozech.

© 1999-2018 Hotel Fontána, s.r.o. - Ubytování Svitavy.
Kontaktní e-mail info@cestovni-ruch.cz. Informace a pravidla Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno vyjma odborných prací pro školní či vědecké účely v případě, že budou respektována pravidla citace a uvedení zdroje.