cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
logo cestovni-ruch.cz

 Databáze dodavatelů
 Reality v CR
 Hotelnictví
 Cestovní kanceláře
 Pohostinství
 Lázeňství
 Hoteloví podvodníci
 Informační zdroje
 Zákony a vyhlášky
 Evropská unie
 Letecká doprava
 Výstavy a veletrhy
 Vzdělávání
 Statistika
 Kategorizace
 Diskuzní fóra
 Reklama a kontakt
 
RSS 2.0.
Partneři serveru:
COT Business
Agentura CzechTourism

Neplatiči a podvodníci


·30.10.2004 | Andrea Loudová
·30.10.2004 | Pension a restaurace Na Točně | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat
·30.10.2004 | HOTEL CITY Prague CZ | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat
·31.10.2004 | Andrea Loudová | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat
·01.11.2004 | HOTEL CITY Prague CZ | Zobrazit Zobrazit Poslat emailem Poslat

Poslat emailem Poslat e-mailem  Komentovat
Příspěvek od Andrea Loudová z 30.10.2004

Pracuji již spoustu let jako recepční. Teď po mnoha letech pracuji poprvé ve čtyř hvězdičkovém hotelu a ještě jsem zde neplatiče nebo rovnou podvodníka nezažila.
Dříve jsem pracovala ve dvou nebo tří hvězdičkových hotelech nebo penzionech /a je jednou zda-li si zasloužili tolik hvězdiček/ a těchto negativních zkušeností jsme měli spoustu. Bylo to proto, protože se nevyžadovala platba ani CC předem. Odjížděli bez zaplacení ubytování, telefonů či minibarů, na památku si brali televize, radia i obrazy ze stěn. Nikdy jsme peníze nedostali zpět. Na polici nám nedávali velkou šanci, a tak pokaždé majitel hotelu nad tím mávl rukou.
Teď v novém působení bereme CC jako garanci předem a ještě letos /nechci to zakřiknout/ jsem tuto špatnou zkušenost neudělala. Při pročítání databáze hotelových podvodníků jsem si uvědomila, že se soustřeďuji na levnější typ ubytování, a tam naštěstí čtyř hvězdičkový hotel nepatří.

Ráda bych se zeptala, zda-li máte zkušenost, když si host přivede na noc dámskou společnost /doklady se zapíšou/, ona po několika hodinách odchází a s ní i jeho doklady, kreditky a peníze. On se pak snaží hojit na hotelu. I třeba pomocí právníků.

děkuji Loudová

© 1999-2018 Hotel Fontána, s.r.o. - Ubytování Svitavy.
Kontaktní e-mail info@cestovni-ruch.cz. Informace a pravidla Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno vyjma odborných prací pro školní či vědecké účely v případě, že budou respektována pravidla citace a uvedení zdroje.