cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
logo cestovni-ruch.cz

 Databáze dodavatelů
 Reality v CR
 Hotelnictví
 Cestovní kanceláře
 Pohostinství
 Lázeňství
 Hoteloví podvodníci
 Informační zdroje
 Zákony a vyhlášky
 Evropská unie
 Letecká doprava
 Výstavy a veletrhy
 Vzdělávání
 Statistika
 Kategorizace
 Diskuzní fóra
 Reklama a kontakt
 
RSS 2.0.
Partneři serveru:
COT Business
Agentura CzechTourism

Tip na turistickou atrakci: Cestujte časem do historické Prahy díky virtuální realitě


·19.09.2018 | My Czech Agency

Poslat emailem Poslat e-mailem  Komentovat
Příspěvek od My Czech Agency z 19.09.2018

Jak vypadal Karlův most bez soch? Jaké je to ocitnout se uprostřed noci na starém židovském hřbitově? Zažijte na vlastní kůži atmosféru rudolfínské Prahy a buďte svědkem oživení slavného Golema. Unikátní zážitková hra Golem VR kombinuje nejnovější dimenzi virtuální reality s pohybem ve skutečném světě.

Česká metropole má turistickou atrakci, díky které se zařadila na světovou špičku v oblasti virtuální reality. Multismyslový projekt Golem VR spustilo v květnu v centru Prahy české vývojářské studio DIVR Labs. Hru si od jejího spuštění vyzkoušelo už více než deset tisíc návštěvníků a na cestovatelském portálu TripAdvisor se řadí do první třicítky nejlepších zábavných počinů, které si lze v Praze užít.

Svou velikostí patří Golem VR mezi největší projekty tohoto druhu v Evropě. Hrací plocha zabírá 250 metrů čtverečních. Po nasazení speciálních brýlí a přenosného počítače na záda se hráč ocitne ve snovém světě virtuální reality. Kromě procházky magickou Prahou se může dotýkat vybraných objektů či řešit jednoduché úkoly. Vyvrcholením je návštěva pracovny rabi Löwa a oživení Golema. Cestování časem nikdy nebylo jednodušší.

Hru si můžete přijít zahrát sami nebo v režimu multiplayer až pro 4 hráče. A kam na tento unikátní zážitek dorazit?

Golem VR se nachází přímo v centru Prahy v budově hračkářství Hamleys, Na Příkopě 854/14. Otevřeno je denně od 10:00 do 20:00. Vstupné pro jednotlivce je 450,- Kč, s kartou Hamleys lze uplatnit 15% slevu.

www.golemvr.cz© 1999-2018 Hotel Fontána, s.r.o. - Ubytování Svitavy.
Kontaktní e-mail info@cestovni-ruch.cz. Informace a pravidla Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno vyjma odborných prací pro školní či vědecké účely v případě, že budou respektována pravidla citace a uvedení zdroje.