cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
logo cestovni-ruch.cz

 Databáze dodavatelů
 Reality v CR
 Hotelnictví
 Cestovní kanceláře
 Pohostinství
 Lázeňství
 Hoteloví podvodníci
 Informační zdroje
 Zákony a vyhlášky
 Evropská unie
 Letecká doprava
 Výstavy a veletrhy
 Vzdělávání
 Statistika
 Kategorizace
 Diskuzní fóra
 Reklama a kontakt
 
RSS 2.0.
Partneři serveru:
COT Business
Agentura CzechTourism

Odstartoval jedenáctý ročník Velké ceny cestovního ruchu


·22.09.2017 | Jan Kotlín

Poslat emailem Poslat e-mailem  Komentovat
Příspěvek od Jan Kotlín z 22.09.2017

Velká cena cestovního ruchu každoročně oceňuje nejlepší projekty, které přispívají k rozvoji cestovního ruchu (a návazných služeb) v České republice. Proto neváhejte, přihlašte svůj projekt a získejte prestižní ocenění. Účast v soutěži je zcela zdarma.

Připraveny jsou pro vás kategorie Nejlepší jednotná kampaň, Nejlepší turistický produkt, Nejlepší lázeňský a wellness balíček a Nejlepší elektronický projekt. Novinkou loňského ročníku pak byla kategorie Startupu roku v segmentu cestovního ruchu. Pro její velký úspěch jsme se rozhodli, že ji do soutěže zařadíme i letos.

Projekty do jednotlivých kategorií můžete přihlašovat do konce listopadu 2017, následně proběhne hodnocení porotou složenou z odborníků ze segmentu cestovního ruchu, marketingu a PR. Slavnostní vyhlášení je, již tradičně, naplánováno na první den veletrhu Go Regiontour v lednu 2018 v Brně.

5 hlavních kategorií doplňuje kategorie šestá - Cestovní kancelář roku, do které jsou automaticky přihlášeny všechny cestovní kanceláře s platným pojištěním proti úpadku. O vítězi této kategorie rozhoduje veřejnost v online hlasování.

PŘIHLÁSIT PROJEKT DO SOUTĚŽE - https://www.icot.cz/prihlaska-vccr/

Prožili jste letos neopakovatelnou dovolenou a rádi byste za to své cestovní kanceláři udělili hlas? http://www.icot.cz/hlasovanivccr/

© 1999-2015 Hotel Fontána, s.r.o. - Ubytování Svitavy.
Kontaktní e-mail info@cestovni-ruch.cz. Informace a pravidla Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno vyjma odborných prací pro školní či vědecké účely v případě, že budou respektována pravidla citace u uvedení zdroje.
Podporujeme Jeseníky card!